Bilim-TeknolojiEğitimGenelSağlıkYaşam
Son Yazılar

Size Minnettarız!

İster nükleer başlıklı füzeleriniz, ister atom bombalarınız ister tahrip gücü yüksek bombalarınız, uçaklarınız, silahlarınız olsun… Mikroskop altında bile zor görüntülenebilen bir virüsü ortadan kaldırır mı bu kadar güç?

Bilim ışığından sapmayan ve gerek askeri gerekse bilimsel yeniliklerle kendini yenileyen milletler ilelebet var olacaklardır.

Size minnettarız! :İnsanları hayatta tutmak için gecesini gündüzüne katan, ve canlarını hiçe sayarak , uykusuz, belki aç, tam uyumamış, sinirden stresten gerilmiş,

iki dakika dinlen, sonra devam edersin” diyenlere “ben iyiyim” diyerek görevine azimle devam eden, maalesef ki korona virüsünden dolayı değerlerini hatırladığımız bir topluluktan bahsediyorum.

Evet doktorlarımız, hemşirelerimiz, sağlık personelimiz!

Genç, yaşlı ayırt etmeden, her canı hayata bağlamak için can-ı siper askerlerimiz.

İyi ki varsınız! Size minnettarız!

Değerli bilim insanı, tüm ömrünü insanlığa faydalı olabilmek için adamış, virüs testi pozitif çıktıktan sonra bile, test ilaçlarını bedenimde deneyebilirsiniz şeklinde sağlık personeline talimat veren, değerli bilim insanımız, doktorumuz Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu ve bu mukaddes mücadelede yaşamını yitiren tüm sağlıkçı emekçilerimiz, şehitlerimizin ruhları şad olsun.

Devletimizden vefat eden tüm sağlık personeline şehitlik ünvanı verilmesi ve salgından sonra tüm sağlık personeline gazi ünvanı verilmesi gerektiğini düşünüyoruz. Bu konuda devletimiz şüphesiz üzerine düşeni yapacaktır.

Size Minnettarız!
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı